aboutus

Jinan Rhino CNC Equipment Co., Ltd.

Jinan Rhino CNC Equipment Co., Ltd. Jinan Rhino CNC Equipment Co., Ltd. Jinan Rhino CNC Equipment Co., Ltd. Jinan Rhino CNC Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Gergedan
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 500-1000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Jinan Rhino CNC Ekipmanları co., Ltd bir yüksek teknoloji cnc makine üretimidir.

Biz 2010 yılında inşa edilmiş ve şimdi 50'den fazla çalışanı var. Şimdi 3 eksenli cnc router, 4axis cnc router, ATC CNC Routoer, 5axis cnc router, döner cnc router, sıcak tel kesme makinası, co2 lazer kesim makinesi, fiber üretiyoruz. lazer markalama makinası, fiber lazer kesim makinası ve diğer tabela makineleri .

Şimdi Kabine üretim hattı, cnc odun kesme makinası, CNC Router ATC, CNC Router kesme makinası , Kenar bantlama makinası, CNC Delme makinası, 4 ve 3 eksenli işleme merkezi, ağaç işleme ve alüminyum işleme merkezleri, genel olarak çeşitli ürünlerle müşterilerimize sunabiliriz 3 eksenli ATC ve manuel takım değiştirme gravür makineleri, EPS işleme merkezi ve CNC plazma ve lazer kesme makineleri. CNC tezgahlarımız aşağıdaki avantajlara sahiptir: iyi yapısal sağlamlık, yüksek verimlilik, yüksek kesme hızı, düşük kerf kaybı ve yüksek kalitede kesme ile yüksek hassasiyet. Ayrıca düşük gürültü, daha az güç tüketimi, yüksek stabilite, kolay bakım ve düşük bakım maliyetleri ile çevre dostudur. Tüm ürünlerimiz bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahiptir. 10 patent belgemiz var ve CE ve ISO9001 sertifikalarını ve UL ve PDL ürün sertifikalarını geçti.

-02-
Geçmiş

Jinan Rhino CNC Ekipmanları co., 2010 yılında yüksek teknoloji ile inşa ltd

Temelde ahşap cnc router üretmek, taş cnc router, işareti çalışma cnc router, co2 lazer kesim makinesi, fiber lazer kesim makinesi, vb.

-03-
Hizmet

1. ana makine için Bir yıl garanti (Hasarlı insanlar tahsil edilir).
2. E-posta, çağrı ve video ile tam teknik destek
3. Ömür boyu bakım ve yedek parça temini.
4. Farklı ilçelerde Mühendislerin desteği var
5. Çin yerel için ücretsiz eğitim kurulum ve operasyon

-04-
Ekibimiz

50'den fazla çalışanımız var.

Ana bölümler CEO departmanı, Porudction departmanı, Yurtiçi departman, Uluslararası departman, Teftiş departmanı, Mühendis departmanı, vb.

Tam enerjili yeni nesiliz ve sizinle iş yapmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim bilgileri